katalog blogów| Bezpłatny katalog blogów| Autor: Anna Semrau

sobota, 14 grudnia 2013

Czy są zmiany przy wyliczaniu proporcji w 2014 roku?


Od 01.01.2014 roku podatnicy nie powinni uwzględniać przy wyliczaniu proporcji VAT wewnątrzwspólnotowego nabycia towaru oraz importu towarów lub usług.

Zmienia się definicja obrotu, art. 29 zostaje skreślony z ustawy o VAT i dopisany art. 29a.
Obrót utożsamia się ze sprzedażą przez podatnika.
Pełną odpowiedź znajdziesz na naszej stronie: biuro rachunkowe Warszawa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz